- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Perhimpunan/Asal PCN
Fab Site 15/Jun/2023.pdfSpesifikasi teknologi JAN1N6840U3
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - JAN1N6840U3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - JAN1N6840U3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 880 mV @ 20 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 35 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | U3 |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 3-SMD, No Lead |
| Pakej | Bulk |
| Suhu operasi - Junction | -65°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 10A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology JAN1N6840U3.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | JAN1N6841U3 | JAN1N6842U3 | JAN1N6845U3 | JAN1N6843CCU3 |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Speed | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kemuatan @ Vr, F | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Teknologi | - | - | - | - |
Muat turun JAN1N6840U3 PDF datasheets dan dokumentasi Microchip Technology untuk JAN1N6840U3 - Microchip Technology.
JAN1N6773RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 8A TO257
JAN1N6842U3Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 60V 10A U3
JAN1N6779Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 15A TO257
JAN1N6845U3Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 30A U3
JAN1N6843U3Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 100V 10A U3
JAN1N6777Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 15A TO257
JAN1N6774Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 15A TO257
JAN1N6776Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 15A TO257
JAN1N6775Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 15A TO257
JAN1N6857-1/TRMicrochip TechnologyDIODE SCHOTTKY 16V 150MA DO35
JAN1N6841U3Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 35V 10A U3
JAN1N6778Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 15A TO257
JAN1N6772RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 8A TO257
JAN1N6773Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 8A TO257
JAN1N6844U3Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 100V 15A U3
JAN1N6843CCU3Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 300MA U3
JAN1N6857-1Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 16V 150MA DO35Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.