- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $19.80 | $19.80 |
Spesifikasi teknologi 1N6357/TR
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - 1N6357/TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - 1N6357/TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 8V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 11.5V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 9.4V |
| Saluran satu arah | 1 |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-13 (DO-202AA) |
| Siri | - |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Power - Pulse Peak | 1500W (1.5kW) |
| Pakej / Kes | DO-13 |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 100A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology 1N6357/TR.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1N6358/TR | 1N6356/TR | 1N6359/TR | 1N6360/TR |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| Saluran satu arah | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
1N6354US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
1N6361Microchip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.2VC DO13
1N6359Microchip TechnologyTVS DIODE 12VWM 16.5VC DO13
1N6356Microsemi CorporationTVS DIODE 5VWM 7.5VC DO13
1N6362Microchip TechnologyTVS DIODE 22VWM 32VC DO13
1N6360Microchip TechnologyTVS DIODE 15VWM 20.6VC DO13
1N6354USMicrochip TechnologyDIODE ZENER
1N6357Microsemi CorporationTVS DIODE 8VWM 11.5VC DO13
1N6358Microchip TechnologyTVS DIODE 10VWM 14.1VC DO13
1N6355USMicrochip TechnologyDIODE ZENER
1N6355US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATORAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.