- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi 3QHM53T33C2-74.990
Spesifikasi Teknikal Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C2-74.990, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C2-74.990
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Mercury United Electronics |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±2.00%, Center Spread |
| Saiz / Dimensi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | CMOS (Low EMI) |
| Suhu Operasi | -45°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 74.99 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53T33C2-74.990.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 3QHM53T33C2-74.250 | 3QHM53T33C2-71.900 | 3QHM53T33C2-74.000 | 3QHM53T33C2-71.901 |
| Pengeluar | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
3QHM53T33C2-72.500Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 72.5000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-9.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 9.0000MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C2-81.100Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 81.1000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-74.250Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 74.2500MHZ CMOS
3QHM53T33C2-8.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 8.0000MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C2-80.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 80.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-74.200Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 74.2000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-71.901Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 71.9010MHZ CMOS
3QHM53T33C2-75.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 75.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-71.900Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 71.9000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-9.216Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 9.2160MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C2-8.004Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 8.0040MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C2-72.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 72.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-70.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 70.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-83.300Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 83.3000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-74.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 74.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C2-83.330Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 83.3300MHZ CMOS
3QHM53T33C2-7.6275Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 7.6275MHZ CMOS SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.