- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.21 | $0.21 |
Spesifikasi teknologi MMBTA06-F2-0000HF
Spesifikasi Teknikal Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - MMBTA06-F2-0000HF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - MMBTA06-F2-0000HF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 80 V |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 10mA, 100mA |
| Jenis transistor | NPN |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23 |
| Power - Max | 300 mW |
| Pakej / Kes | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Kekerapan - Peralihan | 100MHz |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | 100 @ 100mA, 1V |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | 100nA |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 500 mA |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd MMBTA06-F2-0000HF.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MMBTA06-TP-HF | MMBTA06-AU_R1_000A1 | MMBTA06-7-F-52 | MMBTA06-HF |
| Pengeluar | Micro Commercial Co | Panjit International Inc. | Diodes Incorporated | Comchip Technology |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis transistor | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | - | - | - | - |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Peralihan | - | - | - | - |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
MMBTA06LT1Infineon TechnologiesTRANS NPN 80V 0.5A SOT23-3
MMBTA06-GS08Electro-Films (EFI) / Vishay
MMBTA06-7-01-FDiodes Incorporated
MMBTA06-TPMicro Commercial CoTRANS NPN 80V 0.5A SOT23
MMBTA06-TP-HFMicro Commercial CoInterface
MMBTA06 T/RPANJIT
MMBTA06-RTK/P
MMBTA06-AUPANJIT
MMBTA06 1GM
MMBTA06G-AE3-RUTC
MMBTA06L-AE3-RUTCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.