- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RPS-400 Series Datasheet.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
label marking chg 29/DEC/2020.pdfHTML Datasheet
RPS-400 Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $76.86 | $76.86 |
| 192+ | $30.668 | $5,888.26 |
| 504+ | $29.644 | $14,940.58 |
| 1008+ | $29.138 | $29,371.10 |
Spesifikasi teknologi RPS-400-15-C
Spesifikasi Teknikal MEAN WELL USA Inc. - RPS-400-15-C, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan MEAN WELL USA Inc. - RPS-400-15-C
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | MEAN WELL |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 15V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC |
| Jenis | Enclosed |
| Saiz / Dimensi | 5.11" L x 3.39" W x 1.69" H (129.8mm x 86.1mm x 42.9mm) |
| Siri | RPS-400 (400W) |
| Kuasa (Watt) | 251W (401W Forced Air) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| kecekapan | 92% |
| Semasa - output 1 | 16.7 A |
| Nombor produk asas | RPS-400 |
| Agensi kelulusan | CB, CE, cURus, TUV |
| aplikasi | Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9530 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan MEAN WELL USA Inc. RPS-400-15-C.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RPS-400-18-C | RPS-400-15-TF | RPS-400-12-C | RPS-400-15-SF |
| Pengeluar | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Muat turun RPS-400-15-C PDF datasheets dan dokumentasi MEAN WELL USA Inc. untuk RPS-400-15-C - MEAN WELL USA Inc..
RPS-300ATX-ZEAdvantech CorpAC/DC CNVT 5V 3.3V +/-12V 2X-5VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.