- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
UC Device Family 23/Sep/2013.pdfSpesifikasi teknologi UC5601DWPG4
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - UC5601DWPG4, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - UC5601DWPG4
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 4V ~ 5.25V |
| Jenis | SCSI |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-SOIC |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Penamatan | 18 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Nombor produk asas | UC5601 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments UC5601DWPG4.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC5601DWPTRG4 | UC5601DWP | UC5601DWPTR | UC5601NG4 |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis | - | - | - | - |
Muat turun UC5601DWPG4 PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk UC5601DWPG4 - Texas Instruments.
UC5390ECDRTexas Instruments
UC5350DTexas Instruments
UC5350DTRTexas Instruments
UC552A1001F-MH0SOSHIN
UC552H1001F-TSOSHIN
UC552H1201G-TSOSHIN
UC5602DWPTRUNITRODEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.