- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.892 | $2.89 |
Spesifikasi teknologi UC2853DG4
Spesifikasi Teknikal Luminary Micro / Texas Instruments - UC2853DG4, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Luminary Micro / Texas Instruments - UC2853DG4
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 12 V ~ 40 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tube |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| mod | Average Current |
| Pengilang Standard Lead Time | 28 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kekerapan - Menghidupkan | 56kHz ~ 94kHz |
| Penerangan terperinci | PFC IC Average Current 56kHz ~ 94kHz 8-SOIC |
| Semasa - Startup | 250µA |
| Nombor Bahagian Asas | UC2853 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Luminary Micro / Texas Instruments UC2853DG4.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC2853ADG4 | UC2854ADWTRG4 | UC2853NG4 | UC2854ADWG4 |
| Pengeluar | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| mod | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Semasa - Startup | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Nombor Bahagian Asas | - | - | - | - |
UC2854ADWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOIC
UC2853NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 8DIP
UC2852DTRTexas Instruments
UC2853ADG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 8SOIC
UC2854ADWTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOICAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.