- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
LMK5B33216.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $45.00 | $45.00 |
Spesifikasi teknologi LMK5B33216RGCR
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - LMK5B33216RGCR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - LMK5B33216RGCR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 3.135V ~ 3.465V |
| Jenis | Clock Synchronizer and Jitter Cleaner |
| Pembekal Peranti Pakej | 64-VQFN (9x9) |
| Siri | - |
| Nisbah - Input: Output | 2:16 |
| Pakej / Kes | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluaran | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Kekerapan - Max | 1.25GHz |
| Divider / Multiplier | Yes/No |
| Berbeza - Input: Output | Yes/Yes |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments LMK5B33216RGCR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LMK5C33216RGCR | LMK5C33216RGCRT | LMK5B33216RGCT | LMK5C33216RGCT |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Divider / Multiplier | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Berbeza - Input: Output | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nisbah - Input: Output | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Input | - | - | - | - |
| Kekerapan - Max | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Siri | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
Muat turun LMK5B33216RGCR PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk LMK5B33216RGCR - Texas Instruments.
LMK60A0-148M35SIARTexas InstrumentsIC OSC CLOCK 148.35MHZ 6QFM
LMK5C33216RGCRTTexas InstrumentsIC FREQ SYNTH 64VQFN
LMK5B33216RGCTTexas InstrumentsIC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFN
LMK60A0-148M35SIATTexas InstrumentsIC OSC CLOCK 148.35MHZ 6QFM
LMK5B33414EVMTexas InstrumentsLMK5B33414 EVALUATION MODULE FOR
LMK5B12204RGZRTexas Instruments
LMK5B33414RGCTTexas InstrumentsIC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFN
LMK5B33414RGCRTexas InstrumentsIC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFN
LMK550F107ZM-TTAIYOAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.