- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi 4668AE51H00175
Spesifikasi Teknikal Laird Technologies EMI - 4668AE51H00175, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Laird Technologies EMI - 4668AE51H00175
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Laird - Performance Materials |
| lebar | - |
| Jenis | Fabric Over Foam |
| Suhu Penyimpanan / Penyejukan | 73°F (23°C) |
| Mula Hidup Rakupan | - |
| Jangka hayat | 12 Months |
| bentuk | - |
| Siri | 51H |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penyaduran - Ketebalan | - |
| Plating | - |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C |
| bahan | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) |
| Panjang | 1.750" (44.45mm) |
| Tinggi | - |
| Kaedah lampiran | Adhesive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.90.9800 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Laird Technologies EMI 4668AE51H00175.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 4668AE51H00175 | 4668AE51H00275 | 4667AB51K01201 | 4667AB51K00669 |
| Pengeluar | Laird Technologies EMI | Laird Technologies EMI | Laird Technologies EMI | Laird Technologies EMI |
| Siri | 51H | 51H | 51K | 51K |
| lebar | - | - | - | - |
| bentuk | - | - | - | - |
| Penyaduran - Ketebalan | - | - | - | - |
| Pakej | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Kaedah lampiran | Adhesive | Adhesive | Adhesive | Adhesive |
| Jenis | Fabric Over Foam | Fabric Over Foam | Fabric Over Foam | Fabric Over Foam |
| Mula Hidup Rakupan | - | - | - | - |
| bahan | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C |
| Jangka hayat | 12 Months | 12 Months | 12 Months | 12 Months |
| Panjang | 1.750" (44.45mm) | 2.750' (69.85mm) | 12.100' (307.34mm) | 6.690' (169.93mm) |
| Plating | - | - | - | - |
| Suhu Penyimpanan / Penyejukan | 73°F (23°C) | 73°F (23°C) | 73°F (23°C) | 73°F (23°C) |
| Tinggi | - | - | - | - |
Muat turun 4668AE51H00175 PDF datasheets dan dokumentasi Laird Technologies EMI untuk 4668AE51H00175 - Laird Technologies EMI.
4668-RCBourns Inc.FIXED IND 3.9MH 160MA 20 OHM TH
4669-122MAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 3.3A 12 MOHM TH
4669Bourns Inc.FIXED IND 5.5MH 160MA 25 OHM TH
4669-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 270MA 1.725 OHM
4669-105KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 130MA 7.13 OHM TH
4668Bourns Inc.FIXED IND 3.9MH 160MA 20 OHM TH
4669-102MAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 3.6A 10 MOHM TH
4669-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 950MA 140 MOHM TH
4668AE51H00275Laird Technologies EMIGK NICU PTAFG PU V0 REC
4668.7Conta-Clip, Inc.TERMINAL MARKER/POCKET-MAXICARD
4667AB51K01201Laird Technologies EMIGK NICU NRS PU V0 DSH
4669-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 1.04A 120 MOHM TH
4667.7Conta-Clip, Inc.TERMINAL MARKER/POCKET-MAXICARD
4669-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 290MA 1.495 OHM
4667AB51K00669Laird Technologies EMIGK NICU NRS PU V0 DSHAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.