- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
P Series, Plastic Conn Catalog.pdfSpesifikasi teknologi PAG.M0.4GL.CC39NZ
Spesifikasi Teknikal LEMO - PAG.M0.4GL.CC39NZ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan LEMO - PAG.M0.4GL.CC39NZ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | LEMO |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Crimp |
| perisai | Unshielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | M04 |
| Bahan Shell | Polysulfone (PSU) |
| Shell Selesai | - |
| Siri | 1P |
| Bahan utama | Plastic |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | G |
| Suhu Operasi | -50°C ~ 150°C |
| Bilangan Jawatan | 4 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Masukkan bahan | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Perlindungan Ingress | IP50 - Dust Protected |
| ciri-ciri | Backshell |
| Jenis Fastening | Push-Pull, Detent Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 8A |
| Hubungi bahan | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pins |
| warna | Black, Gray |
| Pembukaan kabel | 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) |
| Nombor produk asas | PAG.M0 |
| Bahan backshell, Penyaduran | Polysulfone (PSU) |
| aplikasi | Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan LEMO PAG.M0.4GL.CC39NZ.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PAG.M0.4GL.CC39AZ | PAG.M0.4GL.CC39Z | PAG.M0.4GL.CC39N | PAG.M0.4GL.CC39G |
| Pengeluar | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Masukkan bahan | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Pembukaan kabel | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan backshell, Penyaduran | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
Muat turun PAG.M0.4GL.CC39NZ PDF datasheets dan dokumentasi LEMO untuk PAG.M0.4GL.CC39NZ - LEMO.
PAG.M0.4GL.AC65VZLEMOCONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
PAG.M0.4GL.AZGKLEMOCONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
PAG.M0.4GL.CC39ALEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.AC65ZLEMOCONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
PAG.M0.4GL.CC39RLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52GLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC39NLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52NLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52ALEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52RZLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC39VLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.AC65VLEMOCONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
PAG.M0.4GL.CC39JLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC39AZLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52BZLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC39ZLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC52RLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4GL.CC39GLEMOCONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.