- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Unipole,Multipole Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Spesifikasi teknologi FGJ.5B.330.CLLD23
Spesifikasi Teknikal LEMO - FGJ.5B.330.CLLD23, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan LEMO - FGJ.5B.330.CLLD23
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | LEMO |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder Cup |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 330 |
| Bahan Shell | Brass |
| Shell Selesai | Chrome |
| Siri | 5B |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | J |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 250°C |
| Bilangan Jawatan | 30 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Ciri | - |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Masukkan bahan | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Perlindungan Ingress | IP50 - Dust Protected |
| ciri-ciri | Backshell |
| Jenis Fastening | Push-Pull, Detent Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 8A |
| Hubungi bahan | Bronze |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 5.90µin (0.150µm) |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Female Sockets |
| warna | Silver |
| Pembukaan kabel | 0.850" ~ 0.925" (21.60mm ~ 23.50mm) |
| Bahan backshell, Penyaduran | Brass, Chrome |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan LEMO FGJ.5B.330.CLLD23.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FGJ.5B.340.CLLD23 | FGJ.5B.302.CLLD13Z | FGJ.5B.304.CLLD11 | FGJ.5B.314.CLLD13Z |
| Pengeluar | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Pembukaan kabel | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan backshell, Penyaduran | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Masukkan bahan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| orientasi | - | - | - | - |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
Muat turun FGJ.5B.330.CLLD23 PDF datasheets dan dokumentasi LEMO untuk FGJ.5B.330.CLLD23 - LEMO.
FGJ.4B.330.CYMD16ZLEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.752.CLMD19LEMOCircular Metal
FGJ.5B.752.CYPD19LEMOCONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
FGJ.4B.340.CLLD10ZLEMOCONN PLUG FMALE 40P SOLDER CUP
FGJ.4B.330.CYMD16LEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.304.CLLD11LEMOCircular Metal
FGJ.5B.752.CLPD19LEMOCircular Metal
FGJ.5B.892.CNLD17ZLEMOCONN PLUG FMALE 16P SOLDER CUP
FGJ.5B.752.CYMD19LEMOCONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
FGJ.4B.89E.CLLD08ZLEMOCONN PLUG FMALE 9P GOLD SLDR CUP
FGJ.4B.330.CYPD13LEMOCONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
FGJ.5B.314.CLLD13ZLEMOCONN PLUG FMALE 14P SOLDER CUP
FGJGYC&KSWITCH PUSHBUTTON
FGJ.4B.340.CLLM72LEMOLBP KEYJ 40C CHR 7.2MM MAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.