- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RMC Style Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.01 | $0.01 |
Spesifikasi teknologi RMC1/2K16R5FTE
Spesifikasi Teknikal Kamaya Inc. - RMC1/2K16R5FTE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Kamaya Inc. - RMC1/2K16R5FTE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Kamaya |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 2010 |
| Saiz / Dimensi | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Siri | RMC |
| Mod panel | 16.5 Ohms |
| penilaian | - |
| Kuasa (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 2010 (5025 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Kamaya Inc. RMC1/2K16R5FTE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RMC1/2K16R0FTE | RMC1/2K16R9FTE | RMC1/2K1653FTE | RMC1/2K1651FTE |
| Pengeluar | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun RMC1/2K16R5FTE PDF datasheets dan dokumentasi Kamaya Inc. untuk RMC1/2K16R5FTE - Kamaya Inc..
RMC1/2K1741FTEKamaya Inc.RES 1.74K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K16R0FTEKamaya Inc.RES 16 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1693FTEKamaya Inc.RES 169K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K16R9FTEKamaya Inc.RES 16.9 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1653FTEKamaya Inc.RES 165K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1651FTEKamaya Inc.RES 1.65K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K16R2FTEKamaya Inc.RES 16.2 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1742FTEKamaya Inc.RES 17.4K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1692FTEKamaya Inc.RES 16.9K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1690FTEKamaya Inc.RES 169 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1743FTEKamaya Inc.RES 174K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1652FTEKamaya Inc.RES 16.5K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1783FTEKamaya Inc.RES 178K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1691FTEKamaya Inc.RES 1.69K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1782FTEKamaya Inc.RES 17.8K OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1740FTEKamaya Inc.RES 174 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1780FTEKamaya Inc.RES 178 OHM 1% 3/4W 2010
RMC1/2K1781FTEKamaya Inc.RES 1.78K OHM 1% 3/4W 2010Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.