- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
T550 Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
T550 Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $35.966 | $35.97 |
Spesifikasi teknologi T550B756K075BH42520100
Spesifikasi Teknikal KEMET - T550B756K075BH42520100, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - T550B756K075BH42520100
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 75 V |
| Jenis | Hermetically Sealed |
| Toleransi | ±10% |
| Saiz / Dimensi | 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm) |
| Siri | T550 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Pengilang Kod Saiz | B |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | General Purpose |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 110mOhm @ 100kHz |
| kemuatan | 75 µF |
| Nombor produk asas | T550B |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET T550B756K075BH42520100.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | T550B756K075BH42510100 | T550B756K075TH42520100 | T550B756K075AT42520100 | T550B756K075TH42510100 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pengilang Kod Saiz | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penilaian | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
Muat turun T550B756K075BH42520100 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk T550B756K075BH42520100 - KEMET.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.