- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
900 Series, AC Type.pdfPCN Ossolescence/ EOL
C900 Series EOL 30/Jun/2015.pdfSpesifikasi teknologi C901U609DZNDBAWL35
Spesifikasi Teknikal KEMET - C901U609DZNDBAWL35, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C901U609DZNDBAWL35
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 440VAC |
| Toleransi | ±0.5pF |
| Ketebalan (Max) | - |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Siri | C900AC SFTY X1-440 Y2-300 |
| penilaian | X1, Y2 |
| Pakej / Kes | Radial, Disc |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Style Lead | Formed Leads - Kinked |
| Lead Jarak | 0.394" (10.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 6 pF |
| aplikasi | Safety |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.23.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C901U609DZNDBAWL35.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C901U609DZNDBAWL45 | C901U609DZNDCAWL35 | C901U609DZNDAAWL35 | C901U609DZNDDAWL35 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
Muat turun C901U609DZNDBAWL35 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C901U609DZNDBAWL35 - KEMET.
C901U609DZNDDAWL35KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDCAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDAAWL30KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDAAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETYAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.