- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
NXT-400M.pdfHTML Datasheet
NXT-400M.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $260.452 | $260.45 |
| 200+ | $244.617 | $48,923.40 |
| 500+ | $236.443 | $118,221.50 |
| 1000+ | $232.403 | $232,403.00 |
Spesifikasi teknologi 101184601CH
Spesifikasi Teknikal Integrated Power Designs - 101184601CH, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Integrated Power Designs - 101184601CH
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Integrated Power Designs |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - output 5 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | 12 ~ 15V |
| Voltan - Output 1 | 5V |
| Voltan - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Jenis | Chassis |
| Nombor standard | 60601-1; 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 7.10" L x 4.18" W x 1.50" H (180.3mm x 106.2mm x 38.0mm) |
| Siri | NXT-400 (400W) |
| Kuasa (Watt) | 400W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| kecekapan | 87% |
| Semasa - output 2 | 10 A |
| Semasa - output 1 | 50 A |
| Nombor produk asas | 101145301 |
| Agensi kelulusan | CE, cURus, TUV, UKCA |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.6007 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Integrated Power Designs 101184601CH.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 101184601CHCO | 101184501CH | 101184602CH | 101184602CHCO |
| Pengeluar | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kecekapan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - output 2 | - | - | - | - |
Muat turun 101184601CH PDF datasheets dan dokumentasi Integrated Power Designs untuk 101184601CH - Integrated Power Designs.
101182U040AK2BCornell Dubilier Electronics (CDE)ALUM-SCREW TERMINAL
10118309-015LFAmphenol ICC (FCI)CONN PCMCIAAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.