- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $8.072 | $8.07 |
| 210+ | $3.124 | $656.04 |
| 510+ | $3.015 | $1,537.65 |
| 990+ | $2.96 | $2,930.40 |
Spesifikasi teknologi IXYH60N90C3
Spesifikasi Teknikal IXYS - IXYH60N90C3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan IXYS - IXYH60N90C3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | IXYS Corporation |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 900 V |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | 2.7V @ 15V, 60A |
| Keadaan ujian | 450V, 60A, 3Ohm, 15V |
| Td (on / off) @ 25 ° C | 30ns/87ns |
| beralih Energy | 2.7mJ (on), 1.55mJ (off) |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-247 (IXTH) |
| Siri | GenX3™, XPT™ |
| Power - Max | 750 W |
| Pakej / Kes | TO-247-3 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Jenis Input | Standard |
| Jenis IGBT | - |
| Gate Caj | 107 nC |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | 310 A |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 140 A |
| Nombor produk asas | IXYH60 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan IXYS IXYH60N90C3.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IXYH40N90C3D1 | IXYH80N90C3 | IXYH50N120C3 | IXYH50N120C3D1 |
| Pengeluar | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Keadaan ujian | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| beralih Energy | - | - | - | - |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | - | - | - | - |
| Td (on / off) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis Input | - | - | - | Differential |
| Gate Caj | - | - | - | - |
| Semasa - Collector berdenyut (Icm) | - | - | - | - |
| Jenis IGBT | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun IXYH60N90C3 PDF datasheets dan dokumentasi IXYS untuk IXYH60N90C3 - IXYS.
IXYH8N250CIXYSIGBT 2500V 29A TO247AD
IXYH85N120C4IXYSIGBT 1200V 85A GEN4 XPT TO247
IXYH50N65C3D1IXYSIGBT
IXYH75N120B4IXYSIGBT
IXYH75N65C3D1IXYSDISC IGBT XPT-GENX3 TO-247AD
IXYH55N120A4IXYSIGBT GENX4 1200V 55A TO247
IXYH50N170CIXYSIGBT 1700V 178A TO247
IXYH85N120A4IXYSIGBT GENX4 1200V 85A TO247
IXYH55N120C4IXYSIGBT 1200V 140A GEN4 XPT TO247Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.