- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi PX2EG1XX100PSCHX
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2EG1XX100PSCHX, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2EG1XX100PSCHX
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan - Bekalan | 8V ~ 30V |
| Style penamatan | Wire Leads |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Siri | PX2 |
| Jenis tekanan | Sealed Gauge |
| Port Style | Threaded |
| Port Saiz | Male - 1/4" (6.35mm) BSPP |
| Pakej / Kes | Cylinder |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis output | Analog Current |
| Pengeluaran | 4 mA ~ 20 mA |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pengendalian tekanan | 100PSI (689.48kPa) |
| Tekanan maksimum | 450PSI (3102.64kPa) |
| ciri-ciri | Temperature Compensated |
| Nombor produk asas | PX2EG1 |
| aplikasi | Industrial Automation |
| Ketepatan | ±0.25% |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions PX2EG1XX100PSCHX.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PX2EG1XX100PSBCX | PX2EG1XX040BSCHX | PX2EG1XX010BSCHX | PX2EG1XX300PAACX |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tekanan maksimum | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ketepatan | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Port Saiz | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pengendalian tekanan | - | - | - | - |
| Jenis tekanan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
Muat turun PX2EG1XX100PSCHX PDF datasheets dan dokumentasi Honeywell Sensing and Productivity Solutions untuk PX2EG1XX100PSCHX - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
PX2EG1XX300PAACXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX2.5GSADXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2EG1XX2.5GSADX
PX2EG2XX070BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2EG1XX070BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2EG2XX010BSBGXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX010BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2EG2XX001BABGRHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX PRESSURE SENSOR
PX2EG1XX006GSADXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2EG1XX006GSADX
PX2EG1XX750PSAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX040BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX004BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG2XX010BABGXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2EG1XX040BSAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2EM1XX001BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2EG2XX001BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.