- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $34.614 | $34.61 |
Spesifikasi teknologi BZ-2RQ124-A2
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - BZ-2RQ124-A2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - BZ-2RQ124-A2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - DC | 125 V |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Screw Terminal |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | BZ |
| Akhbar Tentera | 113gf |
| Pretravel | 0.015" (0.4mm) |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 0.219" (5.6mm) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 121°C |
| Jawatan operasi | 0.859" (21.8mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Force operasi | 255 ~ 368gf |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Life mekanikal | 20,000,000 Cycles |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Steel Plunger |
| Life elektrik | - |
| Berbeza Travel | 0.002" (0.05mm) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 15A (AC), 500mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Nombor produk asas | BZ-2 |
| Jenis penggerak | Overtravel Plunger |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions BZ-2RQ124-A2.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BZ-2RQ1004-A2 | BZ-2RQ172-A2 | BZ-2RQ1020-A2 | BZ-2RQ172-D625 |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
BZ-2RQ1331Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RQ1004-A2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RQ1017-A2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsLARGE BASIC SWITCH
BZ-2RQ1725-D6Honeywell Sensing and Productivity SolutionsLARGE BASIC SWITCH
BZ-2RQ172-D625Honeywell Sensing and Productivity SolutionsLARGE BASIC SWITCH
BZ-2RQ104Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RQ1020-A2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsLARGE BASIC SWITCH
BZ-2RQ128THoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RQ17223536-D6Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH, LARGE BASIC
BZ-2RQ1015-W109Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
BZ-2RQ1008-A2Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.