- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
PPT/PPT2 Comparison Summary.pdf Pressure Transducers, Barometers Catalog.pdf PPT2 Next Gen Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult devs OBS 08/JAN/2019.pdfManual
PPT2 Series User Manual.pdfSpesifikasi teknologi PPT2-0500GKR2VE
Spesifikasi Teknikal Honeywell Aerospace - PPT2-0500GKR2VE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Aerospace - PPT2-0500GKR2VE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Aerospace |
| Voltan - Bekalan | 6V ~ 34V |
| Style penamatan | Connector |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Siri | PPT2 |
| Jenis tekanan | Gauge |
| Port Style | Barbed, Threaded |
| Port Saiz | Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube |
| Pakej / Kes | Module Cube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Jenis output | Analog, RS-232 |
| Pengeluaran | 0 V ~ 5 V |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 110°C |
| pengendalian tekanan | 500PSI (3447.38kPa) |
| Tekanan maksimum | 600PSI (4136.85kPa) |
| ciri-ciri | - |
| aplikasi | Industrial Automation |
| Ketepatan | ±0.075% |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Aerospace PPT2-0500GKR2VE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PPT2-0500GKR5VE | PPT2-0500GKW2VE | PPT2-0500GKK2VE | PPT2-0500GKG2VE |
| Pengeluar | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace | Honeywell Aerospace |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Ketepatan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Port Saiz | - | - | - | - |
| Tekanan maksimum | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Jenis tekanan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pengendalian tekanan | - | - | - | - |
Muat turun PPT2-0500GKR2VE PDF datasheets dan dokumentasi Honeywell Aerospace untuk PPT2-0500GKR2VE - Honeywell Aerospace.
PPT2-0500GKG5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKK5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKW5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKF5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKW2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKK2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKW2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKK2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKX2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKR5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKK5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKW5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKR2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKX2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKG2VEHoneywell AerospacePPT2 MV 2V 1FS -55TO110 500PSIG
PPT2-0500GKG2VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKG5VSHoneywell AerospacePRESSURE TRANSDUCER
PPT2-0500GKR5VEHoneywell AerospacePPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIGAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.