- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi 852855
Spesifikasi Teknikal Littelfuse Inc. - 852855, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Littelfuse Inc. - 852855
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Littelfuse |
| voltan | 250V |
| Style penamatan | - |
| Siri | - |
| orientasi | - |
| pemasangan Jenis | - |
| Fuseholder Jenis | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis fius | Cartridge |
| Saiz fius | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan | 5mm x 20mm |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16 A |
| Hubungi bahan | - |
| Hubungi Selesai | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Littelfuse Inc. 852855.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 852855 | 852X | 852S41AYLF | 8526620000 |
| Pengeluar | Littelfuse Inc. | Switchcraft Inc. | Renesas Electronics America Inc | Weidmüller |
| Fuseholder Jenis | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | Brass | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Free Hanging (In-Line) | - | - |
| Saiz fius | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) | - | - | - |
| Siri | - | MICRO-PLUG® | * | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| voltan | 250V | - | - | - |
| Jenis fius | Cartridge | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan | 5mm x 20mm | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16 A | 125 mA | - | - |
85287-1TE Connectivity AMP ConnectorsTE CONN 85287-1
852S41AYLFRenesas Electronics America IncIC SWITCH RIO
8526590000WeidmüllerCONDITIONER SGNL RAIL MNT AC/DC
8526620000WeidmüllerCONDITIONER SGNL RAIL MNT AC/DC
8526610000WeidmüllerCONDITIONER SIGNAL RAIL MNT
85261-001LFAmphenol ICC (FCI)BP LATCH FRAME LF
852S41AYLFTRenesas Electronics America IncIC SWITCH RIO
852629Huber+Suhner, Inc.852629
852628Huber+Suhner, Inc.852628
852626Huber+Suhner, Inc.852626
852627Huber+Suhner, Inc.852627Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.