- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $23.052 | $23.05 |
Spesifikasi teknologi 09340032616
Spesifikasi Teknikal HARTING - 09340032616, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan HARTING - 09340032616
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | HARTING |
| Penilaian voltan | 830V |
| Style penamatan | Push In |
| saiz | 10B |
| Siri | Han® Hv ES |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan | 3+2+Ground |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| perumahan bahan | Polycarbonate (PC) |
| jantina | Male |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16A |
| Jenis hubungan | - |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai | Silver |
| Jenis penyambung | Insert |
| warna | Gray |
| Nombor produk asas | 09340032 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan HARTING 09340032616.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 09340032716 | 09340032601 | 09340032602 | 09340032701 |
| Pengeluar | HARTING | HARTING | HARTING | HARTING |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| saiz | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
Muat turun 09340032616 PDF datasheets dan dokumentasi HARTING untuk 09340032616 - HARTING.
09340060203HARTINGCONN BASE SIDE ENTRY PG21
09340032703HARTINGHAN HVE 3 POS. F INSERT SCREW
09340030703HARTINGCONN HOOD COUPLING BOTTOM PG16
09340030502HARTINGCONN HOOD SIDE ENTRY PG16
09340030404HARTINGCONN HOOD TOP ENTRY PG16
09340032603HARTINGHAN HVE 3 POS. M INSERT SCREW
09340030701HARTINGCONN HOOD COUPLING BOTTOM PG16
09340060202HARTINGCONN HAN HVE BASE SURFCE LC 4PEG
09340060205HARTINGCONN BASE SIDE ENTRY PG21
09340060201HARTINGCONN BASE SIDE ENTRY PG21Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.