- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
GBJ35J thru GBJ35M.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.594 | $2.59 |
| 200+ | $1.035 | $207.00 |
| 400+ | $1.001 | $400.40 |
| 1000+ | $0.983 | $983.00 |
Spesifikasi teknologi GBJ35J
Spesifikasi Teknikal GeneSiC Semiconductor - GBJ35J, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan GeneSiC Semiconductor - GBJ35J
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | GeneSiC Semiconductor |
| Voltan - Peak Songsang (Max) | 600 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.1 V @ 17.5 A |
| Teknologi | Standard |
| Pembekal Peranti Pakej | GBJ |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 4-SIP, GBJ |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Jenis diod | Single Phase |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 35 A |
| Nombor produk asas | GBJ35 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan GeneSiC Semiconductor GBJ35J.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GBJ35JL-F | GBJ3510-G | GBJ3510A-B1-0000 | GBJ35M |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Comchip Technology | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | GeneSiC Semiconductor |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis diod | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Voltan - Peak Songsang (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
Muat turun GBJ35J PDF datasheets dan dokumentasi GeneSiC Semiconductor untuk GBJ35J - GeneSiC Semiconductor.
GBJ5001-BPMicro Commercial CoInterface
GBJ35JL-FDiodes IncorporatedMEDIUM/HIGH POWER BRIDGE GBJ TUB
GBJ3510FLITEON
GBJ3510-GComchip TechnologyBRIDGE RECT
GBJ5002-BPMicro Commercial CoInterface
GBJ5004-BPMicro Commercial CoInterface
GBJ50005-BPMicro Commercial CoInterface
GBJ406SEP
GBJ3510A-B1-0000Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdRECT BRIDGE 1000V 35A 6KBJ
GBJ408SEPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.