- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.25 | $0.25 |
Spesifikasi teknologi FAN2559S13X
Spesifikasi Teknikal Fairchild Semiconductor - FAN2559S13X, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Fairchild Semiconductor - FAN2559S13X
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Fairchild (onsemi) |
| Dropout Voltan (Maksima) | - |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | 1.3V |
| Voltan - Output (Max) | - |
| Voltan - Input (Max) | 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23-6 |
| Siri | - |
| Ciri Perlindungan | Over Current, Over Temperature |
| Pakej / Kes | SOT-23-6 |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| PSRR | 50dB (100kHz) |
| Jenis output | Fixed |
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Pengawal Selia | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Quiescent (Iq) | 150 µA |
| Semasa - Output | 180mA |
| Ciri-ciri kawalan | Enable, Power Good |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Fairchild Semiconductor FAN2559S13X.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FAN2559S13X | FAN2559S18X | FAN2559S15X | FAN2559S10X |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Output | - | - | - | - |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Ciri Perlindungan | - | - | - | - |
| Semasa - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Bilangan Pengawal Selia | - | - | - | - |
| Dropout Voltan (Maksima) | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Siri | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.