- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi FRD1206J364 TS
Spesifikasi Teknikal Fosan - FRD1206J364 TS, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Fosan - FRD1206J364 TS
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Fosan |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1206 |
| Saiz / Dimensi | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Mod panel | 360 kOhms |
| penilaian | - |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| ciri-ciri | Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Fosan FRD1206J364 TS.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FRD1206J334 TS | FRD1206J394 TS | FRD1206J363 TS | FRD1206J360 TS |
| Pengeluar | Fosan | Fosan | Fosan | Fosan |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| komposisi | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
FRD1206J362 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J360 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J392 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J333 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J363 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J393 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J332 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J330 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J391 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J390 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J361 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J431 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J430 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J394 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J3R0 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J432 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J331 TSFosanCHIP RESISTORS
FRD1206J334 TSFosanCHIP RESISTORSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.