- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Multiple Devices 25/Jun/2020.pdfHTML Datasheet
SG-210SxBA Datasheet, Auto.pdfSpesifikasi teknologi SG-210SEBA 27.0000MZ
Spesifikasi Teknikal EPSON - SG-210SEBA 27.0000MZ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EPSON - SG-210SEBA 27.0000MZ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Epson |
| Voltan - Bekalan | 1.8V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Siri | SG-210S*BA |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Bulk |
| Pengeluaran | CMOS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| fungsi | Standby (Power Down) |
| kekerapan kestabilan | ±100ppm |
| kekerapan | 27 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 2mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 1.6µA |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EPSON SG-210SEBA 27.0000MZ.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SG-210SEBA 27.0000MZ0 | SG-210SEBA 27.0000MY3 | SG-210SEBA 24.0000MY0 | SG-210SEBA 24.0000MY3 |
| Pengeluar | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
Muat turun SG-210SEBA 27.0000MZ PDF datasheets dan dokumentasi EPSON untuk SG-210SEBA 27.0000MZ - EPSON.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.