- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
A-00000442 Security Advisory.pdf A-00000449 Security Advisory.pdf A-00000450 Security Advisory.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfPerubahan status bahagian PCN
2.73KHz.pdfSpesifikasi teknologi EFM32GG280F1024-QFP100T
Spesifikasi Teknikal Silicon Labs - EFM32GG280F1024-QFP100T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Silicon Labs - EFM32GG280F1024-QFP100T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.85V ~ 3.8V |
| Pembekal Peranti Pakej | 100-LQFP (14x14) |
| Speed | 48MHz |
| Siri | Giant Gecko |
| RAM Saiz | 128K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 1MB (1M x 8) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Pakej / Kes | 100-LQFP |
| Pakej | Tray |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 86 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | - |
| Data Converters | A/D 8x12b; D/A 2x12b |
| Saiz Core | 32-Bit Single-Core |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M3 |
| Kesambungan | EBI/EMI, I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Nombor produk asas | EFM32GG280 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Silicon Labs EFM32GG280F1024-QFP100T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EFM32GG280F1024-QFP100 | EFM32GG280F512-QFP100T | EFM32GG280F512-QFP100 | EFM32GG280F512G-E-QFP100 |
| Pengeluar | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Jenis Oscillator | - | - | - | - |
| Jenis Program Memory | - | - | - | - |
| Data Converters | - | - | - | - |
| RAM Saiz | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz Program Memory | - | - | - | - |
| Peripherals | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Speed | - | - | - | - |
| Kesambungan | - | - | - | - |
| Saiz Core | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
| Processor Core | - | - | - | - |
| Saiz EEPROM | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun EFM32GG280F1024-QFP100T PDF datasheets dan dokumentasi Silicon Labs untuk EFM32GG280F1024-QFP100T - Silicon Labs.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.