- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.774 | $0.77 |
Spesifikasi teknologi MKP1846222134
Spesifikasi Teknikal Electro-Films (EFI) / Vishay - MKP1846222134, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Electro-Films (EFI) / Vishay - MKP1846222134
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Voltan Rating - DC | 1600V (1.6kV) |
| Voltan Rating - AC | 650V |
| Toleransi | ±5% |
| penamatan | PC Pins |
| Saiz / Dimensi | 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) |
| Siri | MKP1846 |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Bulk |
| Pakej / Kes | Radial |
| Nama lain | 1846222134 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 100°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Jarak | 0.591" (15.00mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| ciri-ciri | - |
| Bahan dielektrik | Polypropylene (PP), Metallized |
| Penerangan terperinci | 2200pF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kemuatan | 2200pF |
| aplikasi | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Electro-Films (EFI) / Vishay MKP1846222134.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MKP1846222134V | MKP1846222136 | MKP1846222135 | MKP1846222136V |
| Pengeluar | Electro-Films (EFI) / Vishay | Electro-Films (EFI) / Vishay | Electro-Films (EFI) / Vishay | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nama lain | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Muat turun MKP1846222134 PDF datasheets dan dokumentasi Electro-Films (EFI) / Vishay untuk MKP1846222134 - Electro-Films (EFI) / Vishay.
MKP1846222206VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 20% 2KVDC RADIAL
MKP1846215206Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 20% 2KVDC RADIAL
MKP1846215204Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
MKP1846222135Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD
MKP1846215205VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 10% 2KVDC RADIAL
MKP1846222135VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD
MKP1846215204VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
MKP1846215135Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 10% 1.6KVDC RAD
MKP1846215134Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD
MKP1846215205Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 10% 2KVDC RADIAL
MKP1846222205VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL
MKP1846222204VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL
MKP1846222136VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 20% 1.6KVDC RAD
MKP1846222134VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
MKP1846233134Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD
MKP1846215206VElectro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 20% 2KVDC RADIAL
MKP1846222136Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 2200PF 20% 1.6KVDC RAD
MKP1846215136Electro-Films (EFI) / VishayCAP FILM 1500PF 20% 1.6KVDC RADAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.