- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.041 | $4.04 |
Spesifikasi teknologi 1SNK505211R0000
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity ENTRELEC - 1SNK505211R0000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity ENTRELEC - 1SNK505211R0000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | ERNI / TE Connectivity |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-24 AWG |
| Voltan - UL | 300V |
| Voltan - IEC | 800V |
| Jenis | Feed Through |
| Style penamatan | Screw |
| Terminal - Lebar | 5.2mm |
| Perlucutan Panjang | 10mm |
| Siri | SNK, ZS |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 4 |
| Bilangan Tahap | 2; Connected |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Bahan - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Jenis fius | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis cabut | - |
| Semasa - UL | 20 A |
| Semasa - IEC | 29 A |
| warna | Gray |
| Nombor produk asas | 1SNK |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity ENTRELEC 1SNK505211R0000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1SNK505215R0000 | 1SNK505214R0000 | 1SNK505212R0000 | 1SNK505311R0000 |
| Pengeluar | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC | TE Connectivity ENTRELEC |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Jenis fius | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Terminal - Lebar | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Perlucutan Panjang | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - IEC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Jenis cabut | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
1SNK505215R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK SCREW
1SNK505311R0000TE Connectivity ENTRELECAUT SNK SCREWAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.