- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.45 | $0.45 |
Spesifikasi teknologi B72220S0301K503
Spesifikasi Teknikal EPCOS - TDK Electronics - B72220S0301K503, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EPCOS - TDK Electronics - B72220S0301K503
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EPCOS (TDK) |
| Voltan varistor (Typ) | 470 V |
| Voltan varistor (Min) | 423 V |
| Voltan varistor (Max) | 517 V |
| Siri | StandarD |
| Pakej / Kes | Disc 20mm |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Maksimum DC volt | 385 V |
| Maksimum AC volt | 300 V |
| tenaga | 173J |
| Semasa - Surge | 8 kA |
| Kemuatan @ Frequency | 780 pF @ 1 kHz |
| Nombor produk asas | B72220S |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EPCOS - TDK Electronics B72220S0301K503.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | B72220S0301K505 | B72220S0301K501 | B72220S0321K503 | B72220S0301K553 |
| Pengeluar | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Maksimum DC volt | - | - | - | - |
| Semasa - Surge | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| tenaga | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan varistor (Min) | - | - | - | - |
| Voltan varistor (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Voltan varistor (Typ) | - | - | - | - |
| Maksimum AC volt | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
Muat turun B72220S0301K503 PDF datasheets dan dokumentasi EPCOS - TDK Electronics untuk B72220S0301K503 - EPCOS - TDK Electronics.
B72220S0321K503EPCOS - TDK Electronics20MM, 320VAC, 10%, STANDARD
B72220S0301K505EPCOS - TDK Electronics20MM, 300VAC, 10%, STANDARD
B72220S0301K553EPCOS - TDK Electronics20MM, 300VAC, 10%, STANDARD
B72220S0271K503EPCOS - TDK Electronics20MM, 275VAC, 10%, STANDARD
B72220S0301K101V87EPCOS (TDK)
B72220S0300K101V87EPCOS (TDK)
B72220S0321K502EPCOS - TDK Electronics20MM, 320VAC, 10%, STANDARD
B72220S0300K202EPCOS - TDK Electronics20MM, 30VAC, 10%, STANDARDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.