- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfSpesifikasi teknologi B43501D5277M67
Spesifikasi Teknikal EPCOS - TDK Electronics - B43501D5277M67, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EPCOS - TDK Electronics - B43501D5277M67
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EPCOS (TDK) |
| Voltan - Rated | 450 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 1.378' Dia (35.00mm) |
| Siri | B43501 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.79 A @ 100 Hz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can - Snap-In |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.394' (10.00mm) |
| galangan | 590 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.457' (37.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 490mOhm @ 100Hz |
| kemuatan | 270 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EPCOS - TDK Electronics B43501D5277M67.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | B43501D5277M87 | B43501D5277M60 | B43501D5277M62 | B43501D5277M000 |
| Pengeluar | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
Muat turun B43501D5277M67 PDF datasheets dan dokumentasi EPCOS - TDK Electronics untuk B43501D5277M67 - EPCOS - TDK Electronics.
B43501D5107M82EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43501D5107M60EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43501D5107M67EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43501D5107M62EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43501D5107M87EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43501D5107M80EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 100UF 20% 450V SNAPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.