- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfSpesifikasi teknologi B41888D3568M9
Spesifikasi Teknikal EPCOS - TDK Electronics - B41888D3568M9, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EPCOS - TDK Electronics - B41888D3568M9
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EPCOS (TDK) |
| Voltan - Rated | 10 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.630' Dia (16.00mm) |
| Siri | B41888 |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.93 A @ 100 kHz |
| penilaian | AEC-Q200 |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Jarak | 0.295' (7.50mm) |
| galangan | 22 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.063' (27.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 24mOhm @ 10kHz |
| kemuatan | 5600 µF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EPCOS - TDK Electronics B41888D3568M9.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | B41888D3568M | B41888D3688M | B41888D3228M000 | B41888D3228M8 |
| Pengeluar | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
Muat turun B41888D3568M9 PDF datasheets dan dokumentasi EPCOS - TDK Electronics untuk B41888D3568M9 - EPCOS - TDK Electronics.
B41888D5108M008EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
B41888D3228MEPCOSCAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
B41888D5338MEPCOSCAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
B41888C8687M003EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
B41888C8687M008EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
B41888C8826MEPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
B41888D3228M8EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
B41888C8687M004EPCOS - TDK ElectronicsCAP ALUM 680UF 20% 63V RADIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.