- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
395-054-544-512 Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
EDAC REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $12.112 | $12.11 |
Spesifikasi teknologi 395-054-544-512
Spesifikasi Teknikal EDAC Inc. - 395-054-544-512, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EDAC Inc. - 395-054-544-512
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EDAC Inc. |
| Baris penamatan | 2 |
| penamatan | Wire Wrap |
| Siri | 395 |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 27 |
| Bilangan Jawatan | 54 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Cantilever |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Nombor produk asas | 395-054 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EDAC Inc. 395-054-544-512.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 395-054-544-412 | 395-054-544-612 | 395-054-544-502 | 395-054-544-602 |
| Pengeluar | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| penamatan | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Baris penamatan | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
Muat turun 395-054-544-512 PDF datasheets dan dokumentasi EDAC Inc. untuk 395-054-544-512 - EDAC Inc..
395-054-544-602EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-458EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-603EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-608EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-504EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-604EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-503EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-588EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-478EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-578EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-508EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-558EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-507EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-502EDAC Inc.CONN EDGE DUAL FMALE 54POS 0.100
395-054-544-612EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-607EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-488EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100
395-054-544-412EDAC Inc.CONN EDGE SINGLE FML 54POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.