- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $52.413 | $52.41 |
Spesifikasi teknologi 8340-F410-K4M4-A8H0-30A
Spesifikasi Teknikal E-T-A - 8340-F410-K4M4-A8H0-30A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan E-T-A - 8340-F410-K4M4-A8H0-30A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | E-T-A |
| Voltan Rating - DC | 80 V |
| Voltan Rating - AC | 240 V |
| Siri | 8340-F |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Poles | 1 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 30A |
| Jenis Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Agensi kelulusan | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Jenis penggerak | Toggle |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan E-T-A 8340-F410-K4M4-A8H0-30A.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 8340-F410-K4M1-A2H0-50A | 8340-F410-K2M2-A3H0-20A | 8340-F410-K4M1-KLH0-40A | 8340-F410-K4K1-ALH142-10A |
| Pengeluar | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Illumination | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
8340-F410-K4M1-KLH0-40AE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-K2K1-B2H0-15AE-T-ACIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-A3H0-5AE-T-ACIR BRKR MAG 5A 240VAC 80VDC
8340-F410-K4K1-ALH142-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A
8340-F410-K4K1-ALH142-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A
8340-F410-K2M2-A3H142-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A
8340-F410-P1F2-A0H142-0.25AE-T-ACIR BRKR MAG 250MA 250VAC/80VDC
8340-F410-P1K1-ALH142-0.15AE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-K4M1-A2H0-50AE-T-ACIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1F1-ANH0-5A-UE-T-ACIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
8340-F410-P1K1-ALH0-0.25AE-T-ACIR BRKR MAG 250MA 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-A3H0-15AE-T-ACIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-Z3H0-40AE-T-ACIR BRKR THRM 40A
8340-F410-P1F1-KLH142-2A-UE-T-ACIR BRKR THRM 2A
8340-F410-K2K1-B2H0-50AE-T-ACIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
8340-F410-K2K1-B2H0-25AE-T-ACIR BRKR MAG 25A 240VAC 80VDC
8340-F410-P1K1-K3H0-8AE-T-ACIR BRKR MAG 8A 240VAC 80VDC
8340-F410-K2M2-A3H0-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.