- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfHTML Datasheet
PV8 Series Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
E-Switch RoHS 3 Cert.pdfSpesifikasi teknologi PV8F2Y0SSG-344
Spesifikasi Teknikal E-Switch - PV8F2Y0SSG-344, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan E-Switch - PV8F2Y0SSG-344
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | E-Switch |
| Voltan Rating - DC | 36 V |
| Jenis | Anti-Vandal, Illuminated |
| Style penamatan | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Tukar Fungsi | On-Mom, Off-Mom |
| Siri | PV8, LAMB |
| Panel cutout Ukuran | Circular - 25.00mm Dia |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 55°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Front |
| Life mekanikal | 1,000,000 Cycles |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltan Illumination (nominal) | 12 VDC |
| Illumination Jenis Warna | LED, Blue |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 50,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 2A (DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Silver |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Nombor produk asas | PV8F2 |
| Jenis penggerak | Round, Button, Flush |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan E-Switch PV8F2Y0SSG-344.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PV8F2Y0SSG-334-CEPS | PV8F2Y0SSG-334-M03 | PV8F2Y0SS-3K4 | PV8F2Y0SS-3K1-M14 |
| Pengeluar | E-Switch | E-Switch | E-Switch | E-Switch |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun PV8F2Y0SSG-344 PDF datasheets dan dokumentasi E-Switch untuk PV8F2Y0SSG-344 - E-Switch.
PV8F2Y1SS-315E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-3K4E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8FWT011-301-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-3K1-M14E-SwitchSwitches
PV8FWT0SS-345-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SSG-334-CEPSE-SwitchSwitches
PV8F2Y0SS-3H1-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SSG-334-M03E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8FWT0SS-344-M14E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-351E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
PV8F2Y1SS-335E-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
PV8F2Y1SS-301E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48V
PV8FWV0SS-301E-SwitchSWITCH PB 4PST-2NO/2NC 2A 48V
PV8F2Y0SS-355E-SwitchSWITCH PB DPST-NO/NC 2A 48VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.