- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 1XTA000302/4UEEAAGPN
Spesifikasi Teknikal E-Switch - 1XTA000302/4UEEAAGPN, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan E-Switch - 1XTA000302/4UEEAAGPN
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | E-Switch |
| Voltan Rating - DC | 25 V |
| Voltan Rating - AC | 100 V |
| Jenis | Standard |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Fungsi | On-On |
| Siri | TA |
| Panel cutout Ukuran | - |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Life mekanikal | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 100,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 500mA (AC), 1A (DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | - |
| Circuit | 4PDT |
| Jenis penggerak | Plunger for Cap |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan E-Switch 1XTA000302/4UEEAAGPN.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1XTA000302/2UEEAAGPN | CPS16-LA00A10-SNCSNCNF-RI0GMVAR-W1026-S | CPS22-NC00A10-SNCCWTWF-AI0CMVAR-W1003-S | CPS19-LA00A10-SNCSNCNF-RI0GRVAR-W1034-S |
| Pengeluar | E-Switch | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
Muat turun 1XTA000302/4UEEAAGPN PDF datasheets dan dokumentasi E-Switch untuk 1XTA000302/4UEEAAGPN - E-Switch.
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BGVAR-W1016-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS22-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BYVAR-W1076-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
1XTA000302/2UEEAAGPNE-SwitchSWITCH PUSH DPDT 0.5A 100V
3.99400.1126600RAFIRG 85 III KEY SWITCH BL SYMBOL B
CPS16-LA00A10-SNCSNCNF-RI0GMVAR-W1026-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS22-NC00A10-SNCCWTWF-AI0CMVAR-W1003-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NO00A10-SNCSNCNF-RI0RCVAR-W1032-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTNF-AI0GCVAR-W1014-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCNF-RI0CMVAR-W1050-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
38GWSP9S7RTGrayhill Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
CPS19-LA00A10-SNCSNCNF-RI0GRVAR-W1034-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
1XTW16384FBAKDS
1XTV26000AABKDS
1XTV26000ALAKDS
1XTW26000DBAKDS
1XTW52000FAAKSD
1XTV19200FJAKDS
1XTW16369CEAKDSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.