- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Perhimpunan/Asal PCN
MKP1848/C Site Add 18/Jun/2019.pdfHTML Datasheet
MKP1848C DC-Link DataSheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $13.552 | $13.55 |
Spesifikasi teknologi MKP1848C63580JY2
Spesifikasi Teknikal Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1848C63580JY2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1848C63580JY2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Draloric/Vishay |
| Voltan Rating - DC | 800V |
| Voltan Rating - AC | - |
| Toleransi | ±5% |
| penamatan | PC Pins |
| Saiz / Dimensi | 2.264" L x 0.984" W (57.50mm x 25.00mm) |
| Siri | MKP1848C DC-Link |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Radial |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Lead Jarak | 2.067" (52.50mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| ciri-ciri | Low ESR; Low ESL; Long Life |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 8 mOhms |
| Bahan dielektrik | Polypropylene (PP), Metallized |
| kemuatan | 35 µF |
| aplikasi | DC Link, DC Filtering |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP1848C63580JY2.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MKP1848C63590JY2 | MKP1848C63580JY4 | MKP1848C63580JP2 | MKP1848C63590JY5 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| aplikasi | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penilaian | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun MKP1848C63580JY2 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components untuk MKP1848C63580JY2 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.