- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
MKP/MKP378 (BFC2378) Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $6.304 | $6.30 |
Spesifikasi teknologi BFC237894303
Spesifikasi Teknikal Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC237894303, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC237894303
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Draloric/Vishay |
| Voltan Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Voltan Rating - AC | 600V |
| Toleransi | ±5% |
| penamatan | PC Pins |
| Saiz / Dimensi | 1.220' L x 0.512' W (31.00mm x 13.00mm) |
| Siri | MKP/MKP378 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Radial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Lead Jarak | 1.083' (27.50mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.906' (23.00mm) |
| ciri-ciri | Long Life |
| Bahan dielektrik | Polypropylene (PP), Metallized |
| kemuatan | 0.03 µF |
| aplikasi | High Pulse, DV/DT |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC237894303.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BFC237894333 | BFC237894203 | BFC237894363 | BFC237894393 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| penamatan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
Muat turun BFC237894303 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components untuk BFC237894303 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
BFC237894123Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894203Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.02UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894363Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.036UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894393Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.039UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894332Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894153Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.015UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894472Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894183Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.018UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894362Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3600PF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894243Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.024UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894333Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.033UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894223Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894133Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.013UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894392Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894433Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.043UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894273Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.027UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894163Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.016UF 5% 2KVDC RADIAL
BFC237894432Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.