- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
DZ23C2V7 - DZ23C51.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.132 | $0.13 |
Spesifikasi teknologi DZ23C36-7
Spesifikasi Teknikal Diodes Incorporated - DZ23C36-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Diodes Incorporated - DZ23C36-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Diodes Incorporated |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 36V |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23-3 |
| Siri | - |
| Power - Max | 300mW |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Nama lain | DZ23C36DITR DZ23C36TR DZ23C36TR-ND |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Galangan (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Penerangan terperinci | Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 36V 300mW ±5% SOT-23-3 |
| konfigurasi | 1 Pair Common Cathode |
| Nombor Bahagian Asas | DZ23C36 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Diodes Incorporated DZ23C36-7.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DZ23C36-7-F | DZ23C36-E3-18 | DZ23C36-HE3-18 | DZ23C36-TP |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor Bahagian Asas | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| konfigurasi | - | - | - | S/H-ADC |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun DZ23C36-7 PDF datasheets dan dokumentasi Diodes Incorporated untuk DZ23C36-7 - Diodes Incorporated.
DZ23C36-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER ARRAY 36V SOT23
DZ23C33-V-GS08Electro-Films (EFI) / Vishay
DZ23C33HE3-TPMicro Commercial Co300MW ZENER SOT-23
DZ23C36-GS08Electro-Films (EFI) / Vishay
DZ23C33-GS08Electro-Films (EFI) / Vishay
DZ23C33-TPMicro Commercial CoInterface
DZ23C33QYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.