- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
RWR Series, Military.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $10.075 | $10.08 |
Spesifikasi teknologi RWR89S14R7DRRSL
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - RWR89S14R7DRRSL, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - RWR89S14R7DRRSL
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±0.5% |
| suhu Pekali | ±30ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-39007, RWR89S |
| Mod panel | 14.7 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 3W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 250°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | R (0.01%) |
| komposisi | Wirewound |
| Nombor produk asas | RWR89 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale RWR89S14R7DRRSL.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RWR89S14R7DSRSL | RWR89S14R7DRBSL | RWR89S14R7DRS73 | RWR89S14R7FPRSL |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleransi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun RWR89S14R7DRRSL PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk RWR89S14R7DRRSL - Vishay Dale.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.