- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.266 | $1.27 |
Spesifikasi teknologi RNR55H2260BSRE6
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - RNR55H2260BSRE6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - RNR55H2260BSRE6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.094' Dia x 0.250' L (2.39mm x 6.35mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 |
| Mod panel | 226 Ohms |
| Kuasa (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | S (0.001%) |
| komposisi | Metal Film |
| Nombor produk asas | RNR55 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale RNR55H2260BSRE6.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RNR55H2260BSRE5 | RNR55H2260BSRE8 | RNR55H2260BMRE6 | RNR55H2260BSRE7 |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| komposisi | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun RNR55H2260BSRE6 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk RNR55H2260BSRE6 - Vishay Dale.
RNR55H2260BSRE8Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNR55H2260BSR36Vishay DaleRES 226 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2260BMB14Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNR55H2231BSRSLVishay DaleRES 2.23K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2261FRB14Vishay DaleRES 2.26K OHM 1% 1/8W AXIAL
RNR55H2261FSBSLVishay DaleRES 2.26K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55H2261FSB14Vishay DaleRES 2.26K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55H2260BSRE7Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNR55H2261FSRSLVishay DaleRES 2.26K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55H2260BMRE6Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNR55H2231BSRE6Vishay DaleRES 2.23K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2260BSB14Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RNR55H2231BSBSLVishay DaleRES 2.23K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2260BSBSLVishay DaleRES 226 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2260BSRSLVishay DaleRES 226 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNR55H2262FSB1465Vishay DaleRES 22.6K OHM 1% 1/8W AXIAL
RNR55H2262FSB14Vishay DaleRES 22.6K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55H2260BSRE5Vishay DaleRES 226 OHM 0.1% 1/8W AXIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.