- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
ERL (Military RLR).pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.736 | $2.74 |
Spesifikasi teknologi RLR07C1504FRBSL23
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - RLR07C1504FRBSL23, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - RLR07C1504FRBSL23
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 |
| Mod panel | 1.5 MOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Kadar kegagalan | R (0.01%) |
| komposisi | Metal Film |
| Nombor produk asas | RLR07 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale RLR07C1504FRBSL23.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RLR07C1504FRBSL | RLR07C1504FRB1423 | RLR07C1504FRR3623 | RLR07C1504FRRE723 |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| komposisi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Siri | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun RLR07C1504FRBSL23 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk RLR07C1504FRBSL23 - Vishay Dale.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.