- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.773 | $0.77 |
Spesifikasi teknologi ERC501K6200FHEB500
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - ERC501K6200FHEB500, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - ERC501K6200FHEB500
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Siri | ERC |
| Mod panel | 1.62 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Metal Film |
| Nombor produk asas | ERC50 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale ERC501K6200FHEB500.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ERC501K6200FHEK500 | ERC501K6200BHEB500 | ERC501K6200FEEB500 | ERC501K6200DHEB500 |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Siri | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
ERC501K6200FHEA500Vishay DaleRES 1.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC501K6500BEEB500Vishay DaleRES 1.65K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200FKEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200DHEB500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC501K6400DHEK500Vishay DaleRES 1.64K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC501K6200BHEB500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6500BEEK500Vishay DaleRES 1.65K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6400BEEK500Vishay DaleRES 1.64K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200BEEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200BHEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200FHEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200FEEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200DHEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC501K6500BHEK500Vishay DaleRES 1.65K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6400BHEK500Vishay DaleRES 1.64K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200FEEB500Vishay DaleRES 1.62K OHM 1% 1/10W AXIAL
ERC501K6200DEEK500Vishay DaleRES 1.62K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
ERC501K6500FEEA500Vishay DaleRES 1.65K OHM 1% 1/10W AXIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.