- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.17 | $0.17 |
| 200+ | $0.066 | $13.20 |
| 500+ | $0.063 | $31.50 |
| 1000+ | $0.062 | $62.00 |
Spesifikasi teknologi S25FL128LDPMFI000
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - S25FL128LDPMFI000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - S25FL128LDPMFI000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltan - Bekalan | 2.7V ~ 3.6V |
| Teknologi | FLASH - NOR |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SOIC |
| Siri | FL-L |
| Pakej / Kes | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis ingatan | Non-Volatile |
| Saiz memori | 128Mbit |
| Organisasi memori | 16M x 8 |
| Muka memori | SPI - Quad I/O, QPI |
| Format memori | FLASH |
| Kekerapan jam | 66 MHz |
| Nombor produk asas | S25FL128 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies S25FL128LDPMFI000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | S25FL128LDPMFV000 | S25FL128LDPMFB000 | S25FL128LDPMFI001 | S25FL128LDPMFI003 |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - | - | - | - |
| Saiz memori | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Jenis ingatan | - | - | - | - |
| Organisasi memori | - | - | - | - |
| Format memori | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Kekerapan jam | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Muka memori | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun S25FL128LDPMFI000 PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk S25FL128LDPMFI000 - Infineon Technologies.
S25FL128LDPNFA010Infineon TechnologiesIC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON
S25FL128P0XMFI000Nexperia USA Inc.S25FL128P - 128-Mbit 3.0 V Flash
S25FL128LDPNFA013Infineon TechnologiesIC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSONAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.