- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
MB90340E Series.pdfSpesifikasi teknologi MB90F342ASPF-GS-AE1
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - MB90F342ASPF-GS-AE1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - MB90F342ASPF-GS-AE1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3.5V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 100-QFP (14x20) |
| Speed | 24MHz |
| Siri | F²MC-16LX MB90340 |
| RAM Saiz | 16K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (256K x 8) |
| Peripherals | DMA, POR, WDT |
| Pakej / Kes | 100-BQFP |
| Pakej | Tray |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Oscillator | External |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Bilangan I / O | 82 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | - |
| Data Converters | A/D 16x8/10b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | F²MC-16LX |
| Kesambungan | CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, UART/USART |
| Nombor produk asas | MB90F342 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies MB90F342ASPF-GS-AE1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MB90F342ASPF-G-JNE1 | MB90F342ASPMC-G-JNE1 | MB90F342APF-G-JNE1 | MB90F342ASPMC-GSE1 |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor |
| Data Converters | - | - | - | - |
| Jenis Oscillator | - | - | - | - |
| Saiz Program Memory | - | - | - | - |
| Saiz Core | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis Program Memory | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Processor Core | - | - | - | - |
| Saiz EEPROM | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| RAM Saiz | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kesambungan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Peripherals | - | - | - | - |
Muat turun MB90F342ASPF-GS-AE1 PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk MB90F342ASPF-GS-AE1 - Infineon Technologies.
MB90F342CAFujitsu Electronics America, Inc.
MB90F342ASPFV-GSE1FUJAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.