- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Curtis Industries REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $12.271 | $12.27 |
Spesifikasi teknologi 1518-3/4ST
Spesifikasi Teknikal Curtis Industries - 1518-3/4ST, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Curtis Industries - 1518-3/4ST
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Curtis Industries |
| tolok Wire | 10-22 AWG |
| Penilaian voltan | - |
| Penamatan Top | Screws with Solder Lugs, Single |
| Terminal skru Bahan | - |
| Terminal skru Selesai | Tin |
| Terminal Block Jenis | Barrier Block |
| Siri | 1500 |
| Pitch | 0.375' (9.53mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | 110°C |
| Bilangan Wire Penyertaan | 36 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Circuits | 18 |
| pemasangan Jenis | Chassis, Panel |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| ciri-ciri | Flange |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 20A |
| warna | - |
| Penamatan bottom | Closed |
| Nombor produk asas | 1518 |
| Jenis halangan | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Curtis Industries 1518-3/4ST.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1518-ST | 1518-YSY | 1518-Y | 1518-YWY |
| Pengeluar | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Penamatan Top | - | - | - | - |
| Terminal skru Selesai | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Bilangan Wire Penyertaan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| warna | - | - | - | - |
| Jenis halangan | - | - | - | - |
| Penamatan bottom | - | - | - | - |
| Terminal Block Jenis | - | - | - | - |
| Terminal skru Bahan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
Muat turun 1518-3/4ST PDF datasheets dan dokumentasi Curtis Industries untuk 1518-3/4ST - Curtis Industries.
1518.05-ENHoneywell Sensing and Productivity SolutionsAERO ASSEMBLY
151795TE Connectivity AMP ConnectorsCONN TERM RECT 10-12 AWG
1518-YSYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375"
15180-7PG-321Conxall/SwitchcraftCONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
151793TE Connectivity AMP ConnectorsTERM BLADE STR 22-16AWG
1518Hammond ManufacturingFIXED IND 100UH 750MA 1.2 OHM
1518-YWYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375"
151794TE Connectivity AMP ConnectorsCONN TERM RECT 14-16 AWG
15180-7PG-326Conxall/SwitchcraftCONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
1518-STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375"
15180-7PG-331Conxall/SwitchcraftCONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
1518Knowles Johanson ManufacturingCAP FILM TRIMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.