- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
End of Life 19/NOV/2021.pdfMaklumat alam sekitar
Cosel RoHS Series List.pdfSpesifikasi teknologi LEA150F-24-S
Spesifikasi Teknikal Cosel USA, Inc. - LEA150F-24-S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Cosel USA, Inc. - LEA150F-24-S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cosel |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 24V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Open Frame |
| Saiz / Dimensi | 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm) |
| Siri | LEA (150W) |
| Kuasa (Watt) | 150W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Universal Input |
| kecekapan | 84% |
| Semasa - output 1 | 6.3 A |
| Nombor produk asas | LEA150F |
| Agensi kelulusan | CE, cURus, TUV |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9520 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Cosel USA, Inc. LEA150F-24-S.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LEA150F-24-SNY | LEA150F-24-SH | LEA150F-24-SNCH | LEA150F-24-SNQ |
| Pengeluar | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
Muat turun LEA150F-24-S PDF datasheets dan dokumentasi Cosel USA, Inc. untuk LEA150F-24-S - Cosel USA, Inc..
LEA150F-24-HCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-QCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-GRCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-HRCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-HYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SHCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-GHCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-GYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNCHCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-RYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNGCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNHCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNCYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNHYCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-SNQCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150W
LEA150F-24-RCosel USA, Inc.AC/DC CONVERTER 24V 150WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.