- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
AWCM Series.pdfMaklumat alam sekitar
Pulse Larson REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.06 | $0.06 |
Spesifikasi teknologi AWCM001106052N5B00
Spesifikasi Teknikal Chilisin Electronics - AWCM001106052N5B00, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Chilisin Electronics - AWCM001106052N5B00
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Chilisin Electronics |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±0.1nH |
| Pembekal Peranti Pakej | 0402 |
| Saiz / Dimensi | 0.041" L x 0.024" W (1.05mm x 0.60mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | AWCM |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 20 @ 250MHz |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ceramic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 100 MHz |
| inductance | 2.5 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 15GHz |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 50mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 850 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Chilisin Electronics AWCM001106052N5B00.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AWCM001106052N9B00 | AWCM001106052N5D00 | AWCM001106052N4B00 | AWCM001106052N5C00 |
| Pengeluar | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penilaian | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| inductance | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun AWCM001106052N5B00 PDF datasheets dan dokumentasi Chilisin Electronics untuk AWCM001106052N5B00 - Chilisin Electronics.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.