- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
APSD Series, Automotive.pdfMaklumat alam sekitar
Pulse Larson REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.34 | $0.34 |
Spesifikasi teknologi APSD000605305R6M00
Spesifikasi Teknikal Chilisin Electronics - APSD000605305R6M00, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Chilisin Electronics - APSD000605305R6M00
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Chilisin Electronics |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±20% |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | APSD |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Nonstandard |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ferrite |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 7.96 MHz |
| inductance | 5.6 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 80mOhm Max |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | 2.4A |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Chilisin Electronics APSD000605305R6M00.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | APSD00060530561M00 | APSD00060530560M00 | APSD000605306R8M00 | APSD00060530560K00 |
| Pengeluar | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics |
| Jenis | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| perisai | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
Muat turun APSD000605305R6M00 PDF datasheets dan dokumentasi Chilisin Electronics untuk APSD000605305R6M00 - Chilisin Electronics.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.