- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MLA Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.047 | $0.05 |
| 200+ | $0.018 | $3.60 |
| 500+ | $0.017 | $8.50 |
| 1000+ | $0.017 | $17.00 |
Spesifikasi teknologi EMLA250ADA220ME61G
Spesifikasi Teknikal Nippon Chemi-Con - EMLA250ADA220ME61G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Nippon Chemi-Con - EMLA250ADA220ME61G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Chemi-Con |
| Voltan - Rated | 25V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Saiz / Dimensi | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Siri | Alchip™- MLA |
| Ripple Current @ Low Frequency | 38mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 95mA @ 100kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | Radial, Can - SMD |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Jarak | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| galangan | 1.3 Ohms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.240" (6.10mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| Penerangan terperinci | 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C |
| kemuatan | 22µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Nippon Chemi-Con EMLA250ADA220ME61G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EMLA250ADA220MF61G | EMLA250ADA100ME61G | EMLA250ADA470MF61G | EMLA250ARA100ME61G |
| Pengeluar | Nippon Chemi-Con | Nippon Chemi-Con | Nippon Chemi-Con | United Chemi-Con |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penilaian | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
Muat turun EMLA250ADA220ME61G PDF datasheets dan dokumentasi Nippon Chemi-Con untuk EMLA250ADA220ME61G - Nippon Chemi-Con.
EMLA250ADA151MHA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA331MJA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA101MHA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA330MF61GNippon Chemi-ConCAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA471MJA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA470MF80GNippon Chemi-ConCAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA470MF61GNippon Chemi-ConCAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA100ME61GNippon Chemi-ConCAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA101MF80GNippon Chemi-ConCAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA220MF61GNippon Chemi-ConCAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA221MHA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
EMLA250ADA331MHA0GNippon Chemi-ConCAP ALUM 330UF 20% 25V SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.