- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $26.551 | $26.55 |
Spesifikasi teknologi VLB2UVVB-1AA00-000
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - VLB2UVVB-1AA00-000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - VLB2UVVB-1AA00-000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - DC | 24 V |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Tukar Fungsi | Mom-Off-Mom |
| Siri | Contura® V |
| Panel cutout Ukuran | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Life mekanikal | 150,000 Cycles |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltan Illumination (nominal) | 24 VDC |
| Illumination Jenis Warna | LED, Red/Red |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 100,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 15A (DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | DPDT |
| Jenis penggerak | Concave (Standard V) - Illuminated |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies VLB2UVVB-1AA00-000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VLB2UVVB-AAC00-000 | VLB2UVVB-1SS00-000 | VLB2UVVB-00000-000 | VLB2UVV1-00000-000 |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Siri | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
VLB2UVVB-EACY9-1Z2Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVJB-G9C2J-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVVB-1SS00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVJC-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVVC-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVV1-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UPVB-FA9CRY-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVJC-G5C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVVB-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2Y88B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2YPPB-GEC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2V881-14K00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVVB-AAC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVJ4-J4400-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVV4-1RRWU-1WVCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB4S004-2ZZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB2UVV1-6PP00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VLB3S00C-6ZZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.